Міжнародна конференція 

Public Health 2019

Компанія ТОВ "Дана Медікал" приймала участь у Міжнародній виставці Public Health 2019, яка проходила 1-3 жовтя 2019 року у м.Києві, на якій представила продукцію власного виробництва - дезінфекційні, антисептичні та мийні засоби.

Представники компанії дали відповіді на поставлені питання щодо застосування продукції ТОВ "Дана Медікал" у різних сферах діяльності - закладах охорони здоровья, учбових закладах, салонах краси.

04.10.2019

04.10.2019

Новий антисептик для маркування операційного поля

На виставці також був презентований новий антисептик ТОВ "Дана Медікал", який вже надійшов у продаж - "Квікцид" (пофарбований) для маркування операційного поля.

Композиція спиртів (п-пропанол, 2-пропанол) з ЧАС
* знищує бактерії (в т.ч. в біологічних плівках), відомі віруси (віруліцидна дія перевірена на вірусах групи поліомієліту), гриби
*антимікробна дія пролонгована у часі до 5 годин
*антисептична обробка з одночасним маркуванням операційного та ін’єкційного поля,
*антисептика шкіри області післяопераційних швів

gallery/логотип

ДАНА МЕДІКАЛ

Новий антисептик на гелевій основі Квікцид гель

У продаж надійшов новий антисептик на гелевій основі Квикцид гель на основі композиції 2-х пропилових спиртів.
Володіє властивістю тиксотропії (розрідження при нанесенні на шкіру та втиранні) тому застосовується не тільки для деконтамінації та гігієнічної обробки рук, а і для хірургічної антисептики рук, антисептичної обробки шкіри в включаючи ноги з метою профілактики грибкових захворювань.

 

Вже у продажу!

17.01.2020

«Українська школа медсестринства у Києві»

17 січня 2020 року в Києві пройшла традиційна конференція Асоціації медичних сестер України. На конференції з доповіддю на тему: "Застосування дезінфекційних засобів залежно від основної діючої речовини у складі дезінфектанта" виступала директор ТОВ "Дана Медікал", лікар-епідеміолог Валентина Малюга. В ході доповіді були розкриті основні аспекти вибору дезінфекційних засобів в залежності від основної діючої речовини та їх подальше застосування, основні причини формування стійких до деззасобів форм мікроорганізмів.

 

Увага!!!

   Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, почастішали випадки фальсифікації (підробки) антисептичних та дезінфікуючих засобів, в т.ч. виробництва ТОВ «Дана Медікал»!

      Дезінфікуючі засоби виробництва ТОВ «ДАНА МЕДІКАЛ» перевірені, зареєстровані та дозволені для використання у відповідності з чинним законодавством України, внесені Міністерством охорони здоров’я в Державний реєстр дезінфекційних засобів.

  Компанія ТОВ «Дана Медікал» не несе відповідальності за фальсифіковану продукцію*! ТОВ «ДАНА МЕДІКАЛ» станом на 22 березня 2020 р. не випускало дезінфекційні засоби в розфасовці більше 5,0 л!

     *Під фальсифікованою продукцію мається на увазі продукція, яка була виготовлена без дозволу компанії ТОВ «Дана Медікал» - отже, з порушенням технології виробництва та за відсутності дозвільних документів. 

    Фальсифікована продукція може завдати шкоди Вашому здоров’ю та здоров’ю Ваших близьких!

    Попереджаємо недобросовістних виробників про недопустимість продажу підробок на продукцію ТОВ «Дана Медікал». Це призведе до негативних наслідків, в т.ч. до кримінальної відповідальності, якщо такі випадки будут виявлені!