Міжнародна конференція 

Public Health 2019

Компанія ТОВ "Дана Медікал" приймала участь у Міжнародній виставці Public Health 2019, яка проходила 1-3 жовтя 2019 року у м.Києві, на якій представила продукцію власного виробництва - дезінфекційні, антисептичні та мийні засоби.

Представники компанії дали відповіді на поставлені питання щодо застосування продукції ТОВ "Дана Медікал" у різних сферах діяльності - закладах охорони здоровья, учбових закладах, салонах краси.

04.10.2019

04.10.2019

Новий антисептик для маркування операційного поля

На виставці також був презентований новий антисептик ТОВ "Дана Медікал", який вже надійшов у продаж - "Квікцид" (пофарбований) для маркування операційного поля.

Композиція спиртів (п-пропанол, 2-пропанол) з ЧАС
* знищує бактерії (в т.ч. в біологічних плівках), відомі віруси (віруліцидна дія перевірена на вірусах групи поліомієліту), гриби
*антимікробна дія пролонгована у часі до 5 годин
*антисептична обробка з одночасним маркуванням операційного та ін’єкційного поля,
*антисептика шкіри області післяопераційних швів

ДАНА МЕДІКАЛ

Новий антисептик на гелевій основі Квікцид гель

У продаж надійшов новий антисептик на гелевій основі Квикцид гель на основі композиції 2-х пропилових спиртів.
Володіє властивістю тиксотропії (розрідження при нанесенні на шкіру та втиранні) тому застосовується не тільки для деконтамінації та гігієнічної обробки рук, а і для хірургічної антисептики рук, антисептичної обробки шкіри в включаючи ноги з метою профілактики грибкових захворювань.

 

Вже у продажу!

17.01.2020

«Українська школа медсестринства у Києві»

17 січня 2020 року в Києві пройшла традиційна конференція Асоціації медичних сестер України. На конференції з доповіддю на тему: "Застосування дезінфекційних засобів залежно від основної діючої речовини у складі дезінфектанта" виступала директор ТОВ "Дана Медікал", лікар-епідеміолог Валентина Малюга. В ході доповіді були розкриті основні аспекти вибору дезінфекційних засобів в залежності від основної діючої речовини та їх подальше застосування, основні причини формування стійких до деззасобів форм мікроорганізмів.