gallery/логотип

Даноксин

засіб у вигляді порошку для  дезінфекції,  дезінфекції високого рівня (ДВР), передстерилізаційного очищення та  стерилізації 

      Активні речовини   – при розчиненні виділяє активний кисень,, комплекс необхідних функціональних добавок

  Робочі розчини мають гарні змочувальні, очищаючі, мийні, емульгуючи, знежирюючі та дезодоруючі властивості, низьке піноутворення, не фіксують органічні забруднення, ефективні для видалення біоплівок.

    Видаляють забруднення органічного і неорганічного характеру, в т.ч. застарілі, включаючи кров, сиворотку, слиз, залишки лікарських препаратів, рентгенконтрастних речовин; добре змиваються, не залишають нальоту і плям на  поверхнях об’єктів, що піддаються обробці; гомогенізують мокротиння, інші біорідини, виділення.  

  Робочі розчини проявляють бактерицидну, віруліцидну (дія перевірена на вірусах групи поліомієліту), туберкулоцидну, фунгіцидну, спороцидну дію.

     Дезінфекція і очистка інструментів, апаратури, включаючи ендоскопи, наркозо-дихальну, кувези для новонароджених, слиновідсмоктуючі системи  і т.п.;  можна знезаражувати поверхні, в особливості в місцях утворення неприємних запахів, адже добре позбавляє від них.

ДАНА МЕДІКАЛ