ДАНА МЕДІКАЛ

gallery/логотип

НОВИНКА!!!

ТОВ "ДАНА МЕДІКАЛ" розробила та випустила у продаж новий ефективний дезінфікуючий засіб для дезінфекції, дезінфекції високого рівня (ДВР), передстерилізаційного очищення та хімічної стерилізації медичних інструментів, у т.ч. для мікрохірургії. 

У складі засобу міститься спороцидна хімічна речовина, що рекомендована, як стерилянт, визнаними експертними установами країн ЄС, США, Великобританії, входить в список стерилянтів за рекомендаціями ВООЗ.

 

У продаж поступив новий антисептик для рук та шкіри Гронтанол Е з алое вера для гігієнічної та хірургічної дезинфекції рук.

 

Вбиває бактерії та віруси.

 

Не пересушує та не подразнює шкіру!

Скоро у продажу!!!

Новий засіб для швидкої дезінфекції поверхонь - САНАБРИЗ Е (з очищуючим компонентом) на основі етилового спирту, ЧАС, тетраніла У із антикорозійною добавкою!

Дезінфекційний засіб ДАНОКСИН - для дезінфекції поверхонь, в т.ч. при поточних та генеральних прибираннях. 

*Дезінфекція і очистка інструментів, апаратури, включаючи ендоскопи, наркозо-дихальну систему, кувези для новонароджених, слиновідсмоктуючі системи

На сайті МОЗ Украіни опубліковано Державний реєстр дезінфекційних  засобів, зареєстрованих в України http://moz.gov.ua/vidkriti-dani  

 У продаж надійшов новий дезінфекційний засіб "Хлорантин Актив" на основі діхлорізоціанурата натрію для дезинфекції та миття різноманітних поверхонь, обладнання, інвентарю.

   В наявності банки масою 1 кг ( 300 таблеток по 3.33 г та 1000 таблеток по 1.0 г).

    Ефективний та економний засіб! 

    Швидкий та зручний у застосуванні.

Новинка!

Лінійка мийних засобів "Dana Clean" спеціально розроблена для миття посуду, сантехніки, різноманітних поверхонь. 

Засоби ефективно видаляють запахи, різноманітні забрудення.

Легко піняться, змиваються та не пошкоджують поверхонь.

Економічно та вигідно!

Вже доступні під замовлення.