ДАНА МЕДІКАЛ

gallery/логотип

Велідез (з ензимами)

 

  Ефективний дезінфікуючий засіб, призначений для дезінфекції, дезінфекції високого рівня (ДСР) і передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення з натуральних і штучних матеріалів, в т.ч. металу, скла, полімерів (включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи, наркозо-дихальну і реанімаційну апаратуру), хімічної стерилізації медичних виробів з термолабільних матеріалів.

  Робочі розчини мають гарні миючими, дезодорують, змочують, емульгуючими властивостями, усувають неприємні запахи, не ушкоджують вироби і поврхності з різних матеріалів, в т.ч. з коррозійнностійких і не стійких до корозії, кераміки, металокераміки, гуми, скла.

   Знищення бактерій вірусів грибів - за 2 хвилини (застосовується 3,%  робочий розчин: 30 мл. на 1,0л. води)!!!

    У складі містить комплекс ЧАС з 2-пропанол.

 Дезінфікуючий засіб "Велідез" не містить окислювачів, добре змішується з водою !!! Застосовується в дитячих і дошкільних установах, закладах різного рівня акредитації, закладах охорони здоров'я, на підприємствах харчової промисловості, в лабораторіях різного підпорядкування, в установах сфери відпочинку та розваг, в місцях масового скупчення людей.

"Велідез" має бактерицидні, туберкулоцидну, спороцидними, віруліцідні, фунгіцидні властивостями і проявляє пролонговані в часі антимікробні властивості.